Lt En
Pradžia
en

Vilniaus kogeneracinę jėgainę palieka direktorius S. Barauskas

Vilniaus kogeneracinę jėgainę palieka direktorius S. Barauskas

Vilniaus kogeneracinės jėgainės (VKJ) direktorius Saulius Barauskas palieka užimamas pareigas. Naujo jėgainės vadovo atranka bus paskelbta artimiausiu metu.

„Sauliaus vadovavimo laikotarpiu Vilniaus kogeneracinė jėgainė perėjo iš projektinio etapo į tai, ką matome šiandien: turime pastatytą atliekų jėgainę, kurioje vykdomi karštieji bandymai – iš atliekų atgaunama šiluma ir jau pradedama tiekti vilniečių poreikiams. Dėkojame Sauliui už įdėtas pastangas ir pasiektus rezultatus bei linkime jam sėkmės kitame karjeros etape“, – teigia VKJ valdybos pirmininkas Dominykas Tučkus.

Įmonių grupėje S. Barauskas dirbo nuo 2005 m., o VKJ direktoriaus pareigas ėjo penkerius metus, nuo 2015 m. spalio mėn.

„Vadovavimas Vilniaus kogeneracinės jėgainės projektui man buvo ambicingas iššūkis ir džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti išsikeltus tikslus. Labiausiai už pagalbą noriu padėkoti visai komandai, kuri demonstravo užsispyrimą ir atkaklumą bei itin prisidėjo prie to, kad Vilniuje turėtume veikiančią kogeneracinę jėgainę“, – teigia S. Barauskas.

VKJ valdyba artimiausiu metu priims sprendimą, kas laikinai eis VKJ direktoriaus pareigas, kol vyks naujo vadovo atranka. Numatoma, kad paskutinė S. Barausko darbo diena jėgainėje bus lapkričio 30 d.

Visos teisės saugomos © 2018. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
EU